Muira Puama to południowoamerykańska roślina zwana także Drzewem Potencji… W swej ojczyźnie uważana jest za najdoskonalszy środek zwalczający dysfunkcje seksualne zarówno u mężczyzn jak u kobiet! Indianie żyjący nad Amazonką i Orinoko stosują napary, wyciągi i nalewki z kory oraz korzenia muira puama do walki ze dowolnymi problemami natury erotycznej.

Ci, którzy już skorzystali z dobrodziejstw tej rośliny twierdzą, że stosować ją można bez względu na poziom własnego życia intymnego. Innymi słowy, muira puama pomaga uporać się z problemami, ale jeśli jesteśmy zadowoleni z pożycia i tak powinniśmy spróbować. Efekty przewyższają bowiem oczekiwania!

Gotowy wywar nabiera łagodnej, żółtej barwy i przyjemnego smaku.

Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

Jak zaparzyć

1 łyżkę suszu gotować należy przez 5 minut w 1 litrze wody. Po zagotowaniu na piętnaście minut zostawiamy napar do naciągnięcia i pijemy. Dziennie zaleca się wypijanie do 1 filiżanki takiego napoju.

Pochodzenie

  • Kraj pochodzenia
    Brazylia

Pochodzenie

Muira Puama to krzew osiągający wysokość ok. pięciu metrów i porastający północną część Brazylii, przede wszystkim deltę amazonki. Jej kwiaty wydzielają zapach przypominający aromat jaśminu.

Indianie tradycyjnie korzystali z każdej części tej rośliny. Napary i wyciągi przygotowywano jednak głównie z korzenia i kory. Nierzadko gotowy napar stosowano także do nacierania ciała w miejscach, które cierpiały dolegliwości... 

Skład

Chcesz zamówić telefonicznie
lub zadać pytanie? Zadzwoń:

1

Infolinia 801 70 33 22 (koszt połączenia to 1 impuls)

2

Telefon 61 642 92 71 (pon - pt 8-16)

Brak opinii

Nikt jeszcze nie dodał opinii na temat tego produktu.
Bądź pierwszy i dodaj opinię o tym produkcie!


Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.